Forum, Chat i Galeria WY

W tym miejscu możecie nawiązać kontakt i porozmawiać z innymi muzykami.
Forum nie jest w pełni moderowane - jednak aby łatwiej można było w nim znaleźć konkretne odpowiedzi, tematy nieaktualne lub powtarzające się po jakimś czasie są usuwane. 

Regulamin korzystania z forum

1. Każdy nowy forumowicz powinien wiedzieć, iż w dobrym tonie jest w swoim pierwszym liście przedstawić się. Napisz nam więc skąd jesteś, jak zaczęła się Twoja przygoda z bębnami, jakiej muzyki słuchasz, itp. Pamiętaj, ze nie musisz tworzyc oddzielnego posta aby sie przedstawić - możesz to zrobić zadajac jednocześnie pytanie na forum.

2. Pamietaj o zachowaniu kultury wypowiedzi na forum. Redagowanie postów obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem nie bedzie tu tolerowane. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz).

3. Zanim zadasz pytanie na forum, zapoznaj się dokładnie z treścią serwisu Perkusja OnLine lub wcześniejszymi wątkami na forum. Użyj opcji SZUKAJ. Może znajdziesz odpowiedź i oszczędzisz czas innych użytkowników forum. Tematy powtarzające się lub też znajdujące się w serwisie będą usuwane.

4. Dodając nowy temat postaraj się nadać mu taki tytuł, aby było jasne czego dyskusja w nim dotyczy. Nalezy go także założyć w odpowiednim dziale.

5. Jeśli nie znasz odpowiedzi na pytanie nie odpowiadaj, tym samym nie wprowadzisz pytającego w błąd.

6. Posty nie na temat lub też zmierzające tylko i wyłącznie w kierunku spamu i nic nie wnoszącej dykusji lub kłótni będą niezwłocznie usuwane. Sprowadzanie dyskusji do niepotrzebnej kłótni oraz wszelkie prowokacje i zaczepki mogą doprowadzić do zablokowania konta danego uzytkownika.

7. Zabrania sie umieszczania ogłoszeń (sprzedam, kupie, zamienie)na forum w innym niż przeznaczonym na to dziale. Ogłoszenia umieszczone w innych miejscach będą usuwane.

8. Zakazuje się reklamowania na niniejszym forum innych forów internetowych o zbliżonej tematyce bez wczesniejszego uzgodnienia tego z administratorem. 

9. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń i reklam handlowych firmom oraz osobom prowadzącym działalność handlową. W przypadku potrzeby zamieszczenia takiego ogłoszenia należy wcześniej skontaktować się z administratorem serwisu

10. Administrator zastrzega sobie prawo usuwania tematów i postów niezgodnych z regulaminem forum bez wyjaśniania przyczyn. Administrator zastrzega sobie także prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie. Zmiany te obowiązuja zawsze od momentu ich publikacji w internecie.

11. Zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

12. Jeden użytkownik może posiadać zarejestrowane tylko jedno konto=jeden nick. Za pisanie z więcej niz jednego konta grozi natychmiastowe zbanowanie uzytkownika.

13. Maksymalny rozmiar Avatara nie moze przekraczać wymiarów 200x200px. Zabrania sie umieszczania się w sygnaturce zbyt wielkich grafik, które mogłyby spowodowac wolniejsze ładowanie sie strony.

14. Rejestrując się na forum, czytając jego treść lub też pisząc na nim - akceptujesz powyższe warunki.


Na chat zapraszam codziennie w godzinach 12-16 oraz 20-24.

 

Regulamin forum

Prawa autorskie:  Perkusja OnLine